برنج هندی
خانه / برنج پاکستانی / پخش و فروش عمده برنج پاکستانی نفیس | پخش برنج پاکستانی

پخش و فروش عمده برنج پاکستانی نفیس | پخش برنج پاکستانی

پخش و فروش عمده برنج پاکستانی نفیس

پخش برنج پاکستانی که از بهترین برنج های وارداتی از کشور پاکستان می باشد، به صورت عمده در سایت های فروش آنلاین این محصول و همچنین فروشگاه های معتبر در سطح شهر انجام می شود. برای خرید برنج حتما به کیفیت ها، قیمت و مارک ها توجه کنید. یکی از مواد غذایی که امروزه با همه ی خواص و مضراتش در سبد خرید همه مردم دنیا به خصوص ما ایرانیان از اهمیت خاصی برخوردار است برنج است. به دلیل مصرف زیاد این ماده غذایی در کشور خرید و فروش انواع ایرانی و خارجی آن در ایران به شدت رواج پیدا کرده است. یکی از این بازارهای پررونق در ایران توزیع عمده برنج پاکستانی نفیس است که به دلیل قیمت آن بیشتر بازار ایران را در بر گرفته است. این برنج با نام های مختلف و کیفیت های متفاوتی وارد کشور ما می شود که به طبع قیمت های متفاوتی هم دارد.

پخش و فروش عمده برنج پاکستانی نفیس | پخش برنج پاکستانی

مرکز توزیع و پخش برنج پاکستانی

مرکز توزیع و پخش برنج پاکستانیشاید شما هم هنگامی که آخرین پیمانه برنج را از ظرف نگهداری بیرون می کشید نگران این هستید که در خرید بعدی تان باید چه مارک و نوعی از برنج را تهیه کنید. یا این که بر حسب تجربه، مدام از یک نوع برنج می خرید و از صرافت تجربه نوع بهتر  آن افتاده اید. از آنجایی که برنج پای ثابت روزانه اغلب سفره هاست و در مهمانی ها، گاه معیار کدبانو بودن آشپز از قد کشیدن و دون بودن برنجش مشخص می شود پر واضح است که اهمیت بسیاری در پرداختن به انواع آن وجود دارد. دخل و خرج امروز به تشخیص برنج مرغوب پرداخته تا بعد از مطالعه این مطلب با چشم بازتری به خرید برنج بروید. در ایران واردکنندگان برنج پاکستانی آن را با قیمت های متفاوتی به دست مصرف کنندگان می رسانند. یکی از دلایل غیرثابت بودن قیمت آن نوسانات بازار ارز در کشورمان است. برنج به دلیل خاصیت هایش که یکی از غلات مفید و پرطرفدار مردم است به طور مرتب، شاید هفته ای دو یا سه بار به مصرف مردم به خصوص مردم آسیا می رسد. در ایران می توان گفت تمامی استان ها، مراکزی را برای پخش برنج نفیس قرار داده اند که به طور نمونه می توان از استان های کرمان، خوزستان، اصفهان، شیراز، کرمان و یکی از بزرگترین مراکز فروش آن استان تهران نام برد.

نمایندگی فروش برنج پاکستانی

نمایندگی فروش برنج پاکستانیمشتریان برنج ممتاز خارجی می توانند محصولات خود را از مرکز پخش برج پاکستانی  خریداری نمایند.

برنج های وارداتی اغلب ارزان تر از نمونه های ایرانی هستند اما کیفیت آن ها از نمونه های ایرانی بخصوص برنج عطری شمال کمتر است. در هر صورت قیمت ارزان تر آن سبب شده است مصرف کنندگان به خرید آن تمایل داشته باشند. نمایندگی های برنج پاکستانی نفیس در کشور انواع نمونه این برنج را به کشور وارد و عرضه می کنند و شما می توانید هر نوعی را که نیاز دارید به آسانی از این مراکز پیدا کنید. این وارد کننده ها برنج پاکستانی نفیس را معمولا به صورت عمده وارد و عرضه می کنند و خریداران آن ها هم بیشتر کسانی هستند که قصد خرید و فروش آن را دارند. برخی از نمونه های ایرانی و خارجی که این نمایندگی ها به خرید و فروش آن ها می پردازند عبارتند از:

 • برنج بازرگان
 • برنج مژده عمده
 • برنج زاهدان
 • برنج دشتزار
 • فروش عمده برنج محسن
 • فروش عمده برنج پاکستانی احسان
 • فروش عمده برنج دایانا
 • فروش عمده برنج دلارام
 • فروش عمده برنج انگور

لیست قیمت برنج پاکستانی

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید. قیمت برنج پاکستانی نفیس: برنج نفیس یکی از برنج های پرمحصول است که توسط موسسه تحقیقات برنج مورد آزمایش و در اختیار کشاورزان گیلانی قرار گرفت این برنج حاصل تغییر ژنتیکی برنج های ایرانی است و به دلیل بازارپسندی مناسب این محصول مورد توجه قرار گرفته است هم اکنون به دلیل شرایط مناسب و سازگاری و زمین‌های استان مازندران در این استان نیز کاشته می‌شود. یکی از دلایل علاقه مندی مردم ایران به مصرف برنج پاکستانی این است که برنج پاکستانی برخی ویژگی ها مانند طعم برنج ایرانی را دارد که باعث شده است، توزیع عمده برنج پاکستانی نفیس در ایران به یکی از مشاغل اصلی بسیاری از انبارداران ما تبدیل شود. در ایران روز به روز بر واردات برنج پاکستانی افزوده می شود و در سال گذشته همین امر سبب کاهش قیمت برخی از برنج های وارداتی نظیر برنج هندی شده بود. برنج پاکستانی در ایران قیمت های متفاوتی دارد که از ۷۰۰۰ تومان به بالاتر است که قیمتی مناسب هم دارد. مثلا قیمت برنج پاکستانی دل از ۱۲۰۰۰ تومان شروع می شود یا قیمت برنج شریف پاکستانی از ۸۰۰۰ تومان شروع می شد که در سال گذشته افت و خیز فراوانی همراه با نوسانات ارز داشت. برای دسترسی به لیست قیمت انواع برنج پاکستانی می توانید به فروشگاه های آنلاین فروش برنج پاکستانی مراجعه کنید. 

انواع برنج خارجی در بازار ایران

انواع برنج خارجی در بازار ایران قیمت روز برنج با توجه به ثابت نبودن قیمت ها، متغیر می باشد. اگر قصد خرید برنج را دارید به لیست برنج های خوشه طلا مراجعه کنید و برنج دلخواه خود را انتخاب کنید. یکی از مهم ترین موضوعاتی که در مبحث قیمت برنج باید به آن توجه کنید، زمان خرید برنج است. به بیان ساده تر اگر بخواهید یک برنج با کیفیت و با قیمت مناسب بخرید چه زمانی باید برای خرید اقدام کنید

زمان برداشت هر محصول بهترین فصل برای خرید آن است، زیرا در این فصل دسترسی به محصولات راحت تر بوده و به دلیل اینکه بعد از فصل برداشت محصول نیازمند شرایط ویزه ای جهت نگهداری است قیمت آن افزایش می یابد. بنابراین پیشنهاد می شود در فصل برداشت برنج، مقدار برنج مصرف سال خود را تهیه کنید. در بازار ایران بیشتر واردات برنج از کشورهای هند و پاکستان است. برنج های پاکستانی به دلیل قیمت مناسب و ارزان آن ها بیشتر مورد توجه و مصرف مردم ایران بود. به همین دلیل فروشندگان در کنار برنج ایرانی و برنج هندی بیشتر به فروش برنج پاکستانی می پردازند. برنج پاکستانی خوب و با کیفیت در بازارهای ایران به قیمت ۷۰۰۰ تومان معامله می شد ولی در سال گذشته این رقم به کیلویی ۱۳۰۰۰ تومان هم رسید که اعتراض مردم ایران را در پی داشت و برخی نیز ترجیح دادند که روی به مصرف برنج هندی و برنج ایرانی بیاورند. عمده فروشان برنج پاکستانی نیز دلیل گرانی بی سابقه آن را به صرفه نبودن واردات و خرید و فروش آن میدانستند.

واردکنندگان برنج پاکستانی باسماتی

واردکنندگان برنج پاکستانی باسماتینوسانات ارز بر قیمت برنج پاکستانی باسماتی هم تاثیر منفی داشت و سبب گران تر شدن این برنج وارداتی شد. واردکنندگان برنج باسماتی هم دیگر قیمت ثابتی برای این محصول نداشتند و مانند تولیدی های پخش عمده برنج پاکستانی نفیس به طور مرتب برنج را با قیمت صعودی عرضه می کردند که گاه قیمت گذاری روزانه ملاک فروش این واردکنندگان شده بود. گران تر شدن برنج باسماتی در کشور سبب شد که خریداران و فروشندگان آن روی به نوع ارزان تر این نوع برنج بیاورند که عطر و طعم برنج باسماتی مرغوب را به هیچ وجه نداشت و کیفیتی بسیار پایینتر از نوع مرغوب آن را داشت.

فروش عمده برنج پاکستانی

نحوه فروش برنج پاکستانی اغلب به صورت عمده است. عرضه ی عمده برنج پاکستانی نفیس در تمام شهرهای ما در جریان است و فروش زیادی دارد. یکی از بهترین نمونه های برنج پاکستانی وارداتی در ایران با نام باسماتی عرضه می شود و دلیل آن هم خراب نشدن زودهنگام این نوع برنج می باشد. در استان های ما کم و بیش سفارش این محصول را دارند، به طبع در استان های شمالی سفارش برنج خارجی به دلیل کشت این محصول به دست اکثر کشاورزان این مناطق کمتر است، ولی می توان گفت در تمام شهرها به خرید این محصول می پردازند، اما کسانی که بخواهند به فروش این محصول بپردازند نیاز به امکانات و خصوصیاتی دارند مانند:

 1. نیاز به تجربه و تخصص در زمینه شناخت انواع برنج دارند
 2. برای فروش آن نیاز به یک جای مناسب نظیر انبار دارند
 3. باید روابط عمومی بالایی داشته باشند
 4. باید بازار خرید و فروش خود را به خوبی بشناسند
 5. شرایط پرداخت را به خوبی بشناسند و تعیین کنند

پخش و فروش عمده برنج پاکستانی نفیس

پخش و فروش عمده برنج پاکستانی نفیس
پخش عمده ی برنج پاکستانی نفیس معمولا به صورت کیسه ای انجام می شود که عرضه کنندگان این برنج ها را در کیسه هایی با ۱۰ کیلوگرم به دست مصرف کننده می رسانند. عرضه کنندگان برنج پاکستانی نفیس همواره سعی می کند بهترین برنج را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان برسانند. فروشندگان این محصول برای رضایت مشتری های خود و سود بیشتر همواره باید سعی کنند برخی ملاک ها را در عرضه محصول خود رعایت کنند مثل:

 • عرضه محصول به صورت کاملا بهداشتی و تمیز
 • عرضه برنج با کیفیت بالا
 • عرضه انواع برنج با توجه به نیاز مصرف کننده
 • عرضه برنج با قیمت مناسب
 • سهولت خرید برای مصرف کنندگان

راهنمای خرید برنج پاکستانی نفیس

راهنمای خرید برنج پاکستانی نفیسمتاسفانه در حال حاضر برنج های ارزان قیمت و بدون کیفیت در بازار فراوان شده است که تشخیص آن ها با نوع اصل آن هم بسیار دشوار است و شاید شما بعد از پخت بتوانید تفاوت آن را مشاهده کنید.برنج های پلاستیکی نمونه ای از این نوع محصولات بدون کیفیت است که این روزها به علت قیمت بالای برنج مرغوب توانسته اند بیشتر مردم را با قیمت پایین به سمت خود بیاورند. شرکت پخش و فروش عمده برنج پاکستانی نفیس نکاتی را در هنگام خرید برنج متذکر شده است مثلا اینکه همیشه برنج کهنه را خریداری کنید، زیرا برنج نو مقداری آب در خود جای داده است که به مرور زمان از بین می رود. برنج مرغوب همیشه نشاسته بیشتری دارد و به هنگام چشیدن طعم شیرینی دارد. سعی کنید برنج را قبل از خریداری امتحان کنید و آن را با دندان خرد کنید اگر برنج ترد نبود معلوم می شود که از کیفیت خوبی برخوردار نیست.

بازرگانی انواع برند های برنج پاکستانی

بازرگانی انواع برند های برنج پاکستانیهمانگونه که همه می دانیم برنج های وارداتی قیمتی بسیار پایینتر از برنج ایرانی دارند، دلیل آن هم کیفیت پایین تر این محصول نسبت به برنج ایرانی است. اغلب شرکت های بازرگانی وارد کننده برنج این محصول را از کشورهایی نظیر پاکستان و هند و گاهی تایلند، تایوان، چین یا بنگلادش وارد ایران و عرضه می کنند. از نمونه های پرفروش برنج پاکستانی نوع دانه بلند آن است. سالانه حجم عرضه و تقاضا عمده برنج پاکستانی نفیس بسیار بالا است، که باید گفت علاوه بر دانه بلند بودن این برنج، عطری بسیار دلنشین هم دارد که شاید دلیل طرفداری خانم ها و تمایل آن ها به پخت این نوع برنج هم همین علت باشد.

برند های معروف تولید کننده برنج پاکستانی

برند های معروف تولید کننده برنج پاکستانیخریداران عمده برنج ایرانی و پاکستانی همواره سعی می کنند برنج هایی با قیمت پایین را روانه بازار کنند. علاوه بر ارائه عمده برنج پاکستانی نفیس دو نمونه دیگر از برنج های پر طرفدار و ارزان قیمت که شاید بهترین نوع برنج پاکستانی هم باشند، برنج سوپر باسماتی و برنج پاکستانی باسماتی هستند که در بازار به وفور یافت می شوند، ولی در ایران نمونه های دیگر برنج پاکستانی نیز خرید و فروش می شوند . می توان از مهمترین برندهای برنج پاکستانی در ایران به:

 • برنج پاکستانی ارمغان
 • برنج پاکستانی مهاجر
 • برنج پاکستانی شاندیز
 • برنج پاکستانی کلثوم کاملیا

اشاره کرد.

خرید برنج یزدان نیز به عنوان یکی دیگر از برند های پاکستانی و باقیمت معقول در اولویت مصرف کنندگان می باشد. 

تولید برنج پاکستانی نفیس در بسته بندی متنوع

تولید برنج پاکستانی نفیس در بسته بندی متنوعفروش برنج پاکستانی نفیس نیز در زمینه بسته بندی بسیار هوشمندانه و زیبا عمل کرده است. خوشبختانه در ایران علاوه بر کیفیت بالای برنج ایرانی در زمینه بسته بندی نیز پیشرفت چشمگیری داشته ایم و در حال حاضر با به روزترین متد روز دنیا برنج های صادراتی خود را در بسته های بین ۵ تا ۵۰ کیلوگرم بسته بندی می کنیم و به تمام نقاط دنیا ارسال می کنیم. از دیگر استان های ما که در این زمینه پیشرفت خوبی داشته اند نمایندگی برنج مژده در تبریز و دیگر عمده فروشان برنج تبریز هستند. ما در حال حاضر توانسته ایم بسته های خود را در زمینه کیفیت محصول، با دستگاه های پیشرفته رده بندی کیفی کنیم که این امر به دلیل تجهیز این دستگاه ها به دوربین فوق پیشرفته و عکسبرداری امکان پذیر شده است و ما با طبقه بندی کیفیت به طبع آن ها را با قیمت های متفاوت به فروش می رسانیم.

فروش برنج پاکستانی نفیس به قیمت درب کارخانه

فروش برنج پاکستانی نفیس به قیمت درب کارخانهشرکت پخش برنج پاکستانی نفیس برنج های خود را از طریق نمایندگی به صورت حضوری نیز به فروش می رساند. یک الگوی بسیار مناسب در زمینه فروش را کشور اروگوئه انجام می دهد که مراکز فروش برنج اروگوئه جهت قیمت گذاری محصول خود رابطه مستقیمی با اتحادیه برنج کشور خود دارند و قیمت ها در این کشور توسط واسطه ها تعیین نمی شود. متاسفانه در کشور ما این چنین نیست و هم کشاورز و هم مصرف کننده از سیستم دلالی متضرر می شوند. اگر شما قصد خرده فروشی برنج پاکستانی را دارید توصیه می شود که حضوری به نمایندگی مجاز این تولیدکننده ها مراجعه کرده و یا از طریق سایت شرکت، خرید خود را انجام دهید، زیرا می توانید با قیمتی پایینتر محصول خود را خریداری کنید و در نتیجه سود بیشتری کسب کنید. 

خرید ارزان ترین برنج های پاکستانی در کشور

خرید ارزان ترین برنج های پاکستانی در کشوردر مرکز پخش برنج پاکستانی نفیس می توانید جهت خرید ارزان به درب کارخانه مراجعه کنید. باید گفت مصرف برنج در ایران بسیار بالا است و این امر سبب قاچاق برنج و فروش برنج تقلبی شده است. در بسیاری از موارد دیده شده است که برنج پاکستانی با کیفیت پایین را به جای نوع خوب و برنج ایرانی به فروش رسانده اند که شاید فقط ۲۰ درصد آن برنج با کیفیت بوده است. متاسفانه در چند سال اخیر مشاهده شده است کسانی که سال های متمادی به خرید و فروش برنج پاکستانی مرغوب مشغول بوده اند به دلیل گران شدن این محصول از سابقه خود سو استفاده کرده و برنج نامرغوب را به مصرف کننده فروخته اند. پس شاید نیاز است چهت خرید به تمام نکاتی که بیان کردیم بپردازیم و فقط ارزان بودن محصول را ملاک خرید خود قرار ندهیم.

سایت خرید و فروش برنج پاکستانی

سایت خرید و فروش برنج پاکستانیدر این چند سال اخیر با گسترش شبکه های مجازی و توسعه اینترنت،عرضه ی عمده برنج پاکستانی نفیس بیشتر به صورت اینترنتی انجام می شود.به این صورت که نمایندگی های فروش سایت های معرفی انواع برنج ایرانی و خارجی را ایجاد کرده اند که روند خرید جزیی و عمده برنج را بسیار آسان کرده است و اکثر این بازرگانی ها نیز کارشناسانی را فراهم کرده اند که خریداران بدون نیاز به حضور و به صورت تلفنی می توانند شناخت کاملی از محصولات فروشگاه را کسب کنند. البته برنج شمالی ما را هم می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی برنج شمال خریداری کنید. حتی برخی تولیدکنندگان برای رضایت مشتریان به فروش اقساطی برنج شمال نیز می پردازند. در هر صورت شما چه برای خرید برنج پاکستانی درجه یک و چه برنج ایرانی می توانید از طریق این سایت های پخش و فروش عمده برنج پاکستانی نفیس اقدام کنید و انواع این برنج ها را با قیمتی مناسب دریافت نمایید.

واردات برنج پاکستانی به کشور

واردات برنج پاکستانی به کشوربه جرات می توان گفت که برنج غذای نصف مردم دنیا است که شرکت نفیس به خوبی از آن آگاه است. مهمترین و بیشترین بخش تولید برنج در آسیا قرار دارد. قیمت ارزان برنج های خارجی باعث واردات روزافزون آن شده است و روز به روز بر لیست شرکت های وارد کننده برنج افزوده می شود که با نام های مختلفی هم برنج خود را در بازار ایران خرید و فروش می کنند. شاید اسامی برنج پاکستانی بیش از ده ها مورد باشند. در کشور ما برنج زیادی تولید می شود ولی متاسفانه در سال های اخیر خشکسالی و کمبود آب و در سال گذشته سیل های مناطق شمالی باعث از دست رفتن تعداد زیادی از این محصول و افزایش واردات آن شد.

فروشگاه معتبر برنج پاکستانی باکیفیت

فروشگاه معتبر برنج پاکستانی باکیفیتبرنج پاکستانی یکی از محصولات پرفروش است و توزیع برنج نفیس به روش های مختلفی در ایران صورت می گیرد، اما خرید آن به صورت کیلویی نیز بسیار راحت است و به دلیل مصرف زیاد آن تقریبا در تمام مراکز خرید می توان انواع برنج پاکستانی و هندی را در کنار برنج ایرانی مشاهده کنید. از مهمترین مراکز خرید برنج پاکستانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. سایت های اینترنتی
 2. بازرگانی های فروش برنج پاکستانی
 3. سوپرمارکت های موجود در شهرها
 4. نمایندگی های مجاز شرکت ها
 5. فروشگاه های زنجیری و معتبر در شهرها
 6. تعاونی های مصرف شهرها

تفاوت انواع برنج پاکستانی

تفاوت انواع برنج پاکستانیبرنج از مهم ترین غلات و اقلام غذایی جهانی است که ده ها راه مختلف برای دسته بندی آن وجود دارد، اما به طور کلی برنج دانه ای است در اندازه های بلند ، متوسط و کوتاه. برنج هایی که در دسته بندی اصلی قرار می گیرند رایج ترینبرن جایی هستند که می توان از سوپر مارکت ها و مراکز فروش برنج تهیه کرد. در اینجا قسط داریم به انواع برنج پاکستانی به عنوان برنجی پرفروش در سال های اخیر اشاره کنیم. 

انواع برنج پاکستانی: 

برنج سفید: برنج سفید دانه بلند یکی از شناخته شده ترین انواع برنج در هر آشپزخانه ای است و معمولا به روش جذبی در یک قابلمه با مقدار مشخصی آب پخته می شود. برنج این اب را جذب می کند ، بافتی نرم و پف کرده به دست می اورد و دانه های آن هم متمایز هستندو همانطور که می دانید برنج سفید پاکستانی از پخت بسیار خوبی برخوردار است.

برنج باسماتی: باسماتی برنج اصلی در تهیه غذا های هندی و پاکستانی است که با دانه های بسیار بلند، عطر و طعم متمایزش شناخته می شود. برنج باسماتی را به مدت یک یا دو ساعت قبل از پخت باید خیساند.

برنج قهوه ای: برنج قهوه ای نوع کامل برنج سفید است که سبوس و لایه های گیاهی از آن جدا نشده اند. به همین دلیل برنج قهوای پاکستانی طعمی فندقی دارد و زیر دندان حس می شود.

خرید برنج پاکستانی نفیس در اندازه های مختلف

خرید برنج پاکستانی نفیس در اندازه های مختلفبرنج پاکستانی به دلیل ارزان بودن معمولا به صورت عمده عرضه می شود و فروش فله ای آن بسیار کم است که حدود کیلویی ۸۰۰۰ تومان است. معمولا واردکنندگان برنج پاکستانی نفیس این برنج ها را در کیسه های ۵ و ۱۰ کیلوگرمی به دست مصرف کنندگان می رسانند که نسبت به نوع هندی و ایرانی آن بسیار ارزان تر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی برنج آراد
مدیریت فروش: آقای یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127282420
شماره موبایل: 09128459073
تلفن ثابت: 02128421103
آدرس کانال: @bazar_berenj
آدرس سایت: aradberenj.ir
پست الکترونیکی: info@aradberenj.ir
آدرس اینستاگرام: aradberenj.ir

دیدگاهتان را بنویسید

بازار برنج هندی ایران مدیر فروش