برنج هندی
خانه / برنج پاکستانی / پخش و فروش عمده برنج پاکستانی توچال | پخش عمده برنج پاکستانی در تهران

پخش و فروش عمده برنج پاکستانی توچال | پخش عمده برنج پاکستانی در تهران

پخش و فروش عمده برنج پاکستانی توچال در تهران توسط شرکت های توزیع کننده اتفاق می افتد. برنج پاکستانی در کشور ما از فروش بالایی در شهرهای مختلف برخوردار است. این محصول در نوع باسماتی نیز عرضه می شود. با عمده پخش برنج پاکستانی می توان به نمونه های بسیار خوب برنج پاکستانی دسترسی پیدا کرد. از جمله پر طرفدارترین نوع برنج پاکستانی عرضه شده توسط شرکت های بازرگانی، برنج بسمتی بوده که دارای ماندگاری مناسبی است. پخش و توزیع این برنج توسط شرکت های بازرگانی و تجاری صورت می گیرد که در این زمینه فعالیت دارند. این محصول پس از طی مراحل گمرکی و اخذ مجوز های لازم از سوی سازمان های مربوطه در نقاط مختلف کشور توزیع می شود. شبکه های توزیع از طریق روش های زیر به پخش این کالا می پردازند:

 • توزیع و پخش عمده 
 • پخش اینترنتی 
 • پخش از طریق نمایندگی های فروش 
 • پخش و توزیع جزیی از طریق فروشگاه های عرضه کننده برنج

سیستم های حمل و نقل کار انتقال این محصول و غله پر مصرف را در بین شهر های کوچک و بزرگ به انجام می رسانند. نحوه فروش برنج به هر کدام از روش های فوق بسته به میزان نیاز و نوع فعالیت مربوطه دارد. مثلا در خرید اینترنتی ممکن است تعداد یک یا دو یا تعداد بیشتری از این کالا مبادله شود و در سطح وسیع نباشد. 

پخش و فروش عمده برنج پاکستانی توچال | پخش عمده برنج پاکستانی در تهران

مرکز پخش عمده برنج پاکستانی با کیفیت

مرکز پخش عمده برنج پاکستانی با کیفیتبرنج پاکستانی با کیفیت توسط مراکز عمده پخش برنج با شرایط مطلوب به فروش می رسند. در راستای ارائه خدمات به تمامی مشتریان در شهر های مختلف، مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع برنج پاکستانی به قیمت عمده عرضه می شود. با توجه به این که هزینه واردات محصولات در این روزها رو به افزایش است پس انتظار می رود قیمت برنج ها هم کمی افزایش پیدا کند. عمده پخش برنج پاکستانی به صورت وسیعی انجام می شود. چرا نمایندگی ها و مراکز فروش برنج، فروش عمده را ترجیح می دهند؟ فروش عمده نیاز به شرایط خاصی دارد که در این جا به بررسی آن ها می پردازیم:

 • تخصص و تجربه در زمینه فروش برنج
 • عرضه عمده برنج
 • مکان مناسب
 • برقراری ارتباط با مشتری
 • شناخت خریداران و گروه های مصرف کننده
 • برند برنج
 • تعیین شرایط مناسب برای پرداخت

با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد می توانید پرفروش ترین محصول برنج را ازآن خود کنید. شرایط عمده پخش برنج پاکستانی نیز تابع موارد بالا می باشد. قیمت برنج پاکستانی دل، قیمت برنج پاکستانی نفیس، و قیمت برنج شریف پاکستانی که از برند های برنج می باشند به صورت عمده ارزان تر از نرخ خرده فروشی آن می باشد. 

عمده پخش برنج پاکستانی در تهران با قیمت ارزان

عمده پخش برنج پاکستانی به صورت کیسه های ده کیلویی یا بیشتر در برندهای با کیفیت عرضه می شود. رضایت از محصول یکی از دغدغه های مشتریان و همچنین فروشندگان برنج پاکستانی است. برنج های پاکستانی که با قیمت ارزان به فروش می رسند نیز دارای کیفیت مطلوبی هستند. خریداران محترم می توانند نمونه های مختلف از این محصول را در بازار مشاهده نموده و اقدام به خرید در مقدار مناسب نمایند. هر فروشنده برای این که بتواند به سود فروش خود دست یابد باید نکات زیر را در هنگام فروش برنج و محصولات مشابه آن رعایت کند:

 • توجه به تقاضای مشتریان
 • عرضه عمده برنج
 • ارائه محصولی با کیفیت
 • عرضه برندهای متفاوت
 • جلب نظر مشتری با ارائه خدمات مناسب
 • تعیین قیمت به روز برای انواع برنج
 • عرضه اینترنتی برنج
 • تنظیم لیست قیمت فروش

قیمت روز برنج دانه بلند پاکستانی درجه یک

اکثر مشتریان برای خرید برنج دانه بلند پاکستانی درجه یک تمایل دارند آن را در قیمت روز خریداری نمایند. برنج پاکستانی که یکی از نیاز های مبرم داخل کشور است با واردات آن به ایران باعث رفع نیاز اغلب افراد شده است. با توجه به شرایط خاصی که برای واردات برنج تعیین می کنند، فقط بازرگانی های بزرگ توانایی واردات برنج را خواهند داشت. توجه به این که نوسانات نرخ برنج پاکستانی بسیار بالاست، پخش برنج پاکستانی فقط با ارائه لیست قیمت ممکن می باشد. لیست قیمت معمولا برای انواع برنج متفاوت است. همانگونه که می دانید مشتریان طبق سلیقه خاص خود برند معروف از برنج پاکستانی را خریداری می کنند. این نوع برنج ها دارای ویژگی های زیر می باشد:

 • دارای پخت بسیار عالی می باشند.
 • این نوع برنج ها به صورت دانه بلند تولید می شوند.
 • خرید عمده آن ها در نمایندگی ها امکان پذیر است.
 • دارای طعم خاصی می باشد.
 • برای سلامتی افراد مفید است.
 • در بسته بندی های ده کیلویی در کشور عرضه می شوند.
 • شباهت بسیاری به برنج ایرانی دارد.

قیمت روز این برنج ها را می توان از طریق منابع و مراجع مختلف به دست آورد.

خریدار عمده برنج وارداتی پاکستانی

خریداران انواع برنج پاکستانی با توجه به نیاز خود، خرید های خود را از برندهای مختلف برنج انجام می دهند. خریداران عمده این محصول بیمارستان ها، سازمان ها، ادراه جات، نمایندگی های پخش و آشپزخانه ها می باشند.
در راستای عرضه برنج وارداتی پاکستانی باید گفت که کیفیت آن مشابه کیفیت برنج مرغوب ایرانی است. خرید برنج پاکستانی توسط گروه های مختلف بنا به میزان عرضه و تقاضای موجود در بازار صورت می گیرد. مثلا خانواده های ایرانی که برنج غذای اصلی تشکیل دهنده آنهاست این محصول را به صورت کیسه ای خریداری می کنند. فروش برنج پاکستانی به شکل عمده نیز به واحد های عمده فروشی و بنکداری برنج که کار توزیع و پخش را بر عهده دارند صورت می گیرد. خریداران عمده برنج ایرانی متقاضی انواع برنج های وارداتی نیز می باشند. از این رو زمینه فعالیت آنها در هر دو نوع برنج های وارداتی و داخلی می باشد.

پخش و فروش عمده برنج پاکستانی توچال

پخش و فروش عمده برنج پاکستانی توچال توچال نامی برای نوعی برنج پاکستانی است که از طریق پخش و فروش برنج عمده آن بین فروشگاه ها و مراکز مختلف توزیع می شود. کشور پاکستان یکی از تولید کنندگان بزرگ برنج در جهان می باشد که هر ساله حجم قابل توجهی از این تولیدات را به کشور های دیگر صادر می کند. ایران از جمله وارد کننده این محصول در برند های مختلف است که توچال نامی از آنهاست. فروش عمده توسط عمده فروشان که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند صورت می گیرد. این گروه ها در بازار شناخته شده می باشند و فروشندگان دیگر برای تامین کالای خود به آنها مراجعه می کنند. با مراجعه به مراکز عمده فروشی می توان برنج پاکستانی توچال را در تناژ مورد نظر تهیه و خریداری نمود. علاوه بر پخش برنج توچال، پخش برنج خاطره و برنج پاکستانی هنرجو نیز از طریق واحد های پخش این کالا صورت می گیرد.

نمایندگی فروش برنج پاکستانی توچال

نمایندگی فروش برنج پاکستانی توچال برنج پاکستانی توچال که از جمله انواع وارداتی این محصول می باشد از طریق نمایندگی های فروش به مشتریان عرضه می شود. این مراکز همچنین ارائه دهنده خدمات ارسال رایگان در تناژ های بالا و حجم زیاد می باشند. از این رو خرید عمده از این نمایندگی ها با مزیت حمل و نقل و ارسال بدون هزینه همراه است. نمایندگی های فروش در سراسر کشور و در نقاط مختلف آن تاسیس می شوند و به فروش مستقیم این تولیدات می پردازند. این بازار های فروش به معرفی نمونه های برنج پاکستانی موجود در بازار می پردازند و ممکن است لیست شرکت های وارد کننده برنج را نیز در اختیار داشته باشند. از این رو این مراکز نوعی منبع دریافت اطلاعات در زمینه های فوق محسوب می شوند.

قیمت فله ای برنج پاکستانی

قیمت فله ای برنج پاکستانیعرضه برنج به دو شکل کلی صورت  می گیرد. بسته بندی شده و فله که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشد. مثلا برنج فله فاقد بسته بندی خاصی بوده و در وزن های مورد نظر خریدار به فروش می رسد. در این مدل فروش به دلیل کاهش هزینه های بسته بندی قیمت نهایی کالا مانند برنج کاهش خواهد یافت و در نتیجه نوعی روش مقرون به صرفه محسوب خواهد شد. برنج بازرگان و برنج مژده عمده ممکن است به شکل فله عرضه شود. قیمت فله ای را می توان از بازار فروش و برنج فروشی ها به دست آورد.

تولید برنج پاکستانی توچال در بسته بندی های متنوع

تولید برنج پاکستانی توچال در بسته بندی های متنوعبرنج های پاکستانی یکی از نمونه برنج های موجود در برنج فروشی هاست. یکی از مزایای تولید انواع برنج پاکستانی، تولید آن در بسته بندی های مختلف است. کیسه های پارچه ای برای بسته بندی این محصول به کار می روند. وزن ده، بیست و بیشتر از این محصول امکان انتخاب آن را برای طیف وسیعی از مردم فراهم می کند. از این رو خانواده ها یا سازمان های مختلف بنا به نیاز روزانه خود اقدام به خرید اوزان مناسب می نمایند. بر روی بسته بندی این محصول، علامت و برند شرکت تولید کننده نیز ثبت شده است. از این رو با مطالعه این اطلاعات می توان به خرید این نوع از برنج اقدام کرد.

فروشنده عمده برنج پاکستانی توچال به قیمت روز

فروشنده عمده برنج پاکستانی توچال به قیمت روزبرای خرید برنج پاکستانی توچال، می توان از فروشنده های عمده آن در بازار کمک گرفت. عمده فروشان برنج با قیمت روز آن آشنایی دارند و می توانند مارک های مختلف برنج پاکستانی را به مشتریان معرفی نمایند. فروش عمده در بازار به صورت تخصصی و انحصاری انجام می شود و عمده فروشان با مصرف کننده نهایی در ارتباط نمی باشند و فقط تامین کننده و تولید کننده را می شناسند. از این رو نوعی واسطه محسوب شده و خریدار کالا از تولید کننده و رساندن آن به دست تامین کننده و توزیع کننده می باشند. فاکتور های زیادی در موفقیت یک فروشنده برنج نقش دارد که برخی از آنها عبارت است از:

 • عرضه محصولی با کیفیت و مرغوب
 • قیمت مناسب و متعادل 
 • رعایت حقوق مصرف کننده 
 • ضمانت نمودن کیفیت کالا
 • ارائه اطلاعات لازم در مورد برند های مرغوب و درجه یک انواع برنچ پاکستانی

رعایت نکات فوق می تواند فروشندگان را در فعالیت خود موفق نموده و جایگاه آنها را در بازار های رقابتی تثبیت نماید. از این رو در بازار هر فروشنده ای که نکات فوق را رعایت نموده است شناخته شده بوده و دارای موقعیت خوبی می باشد. 

عرضه بدون واسطه برنج پاکستانی توچال

عرضه بدون واسطه برنج پاکستانی توچالبرنج توچال که نوعی برنج پاکستانی است از طریق مراکز عرضه مستقیم بدون واسطه به دست مشتریان می رسد. روش های مختلفی برای این روش فروش وجود دارد که فروش مستقیم به دلیل حذف واسطه ها با کاهش قیمت قابل ملاحظه همراه است. نمایندگی های فروش می توانند نوعی مرکز برای عرضه مستقیم تولیدات شرکت های وارد کننده برنج باشند. هر کدام از انواع برند های تولید کننده برنج از طریق نمایندگی های فروش که در نقاط مختلف تاسیس و راه اندازی می شوند تولیدات شرکت را به صورت مستقیم عرضه می نمایند. این واحد های بازاری می توانند همچنین معرفی کننده تولیدات برنج با نام های جدید و شرکت های توزیع کننده آن باشند. از این رو می توان اطلاعات مربوط به نمونه های جدید برنج را از آنها دریافت نمود.

راهنمای خرید برنج پاکستانی با کیفیت توچال

راهنمای خرید برنج پاکستانی با کیفیت توچالبرای خرید برنج پاکستانی توچال می توان در مورد کیفیت و مرغوبیت آن از فروشندگان سوال نمود. این افراد اطلاعات کافی در مورد نحوه پخت، قیمت و کیفیت این برنج را در اختیار دارند و می توانند راهنمائی کننده خریداران برای خریدی مناسب باشند. پخت برنج که به آن اشاره شد یکی از فاکتور های مهم در شکل دهی دانه های سفید رنگ برنج می باشد. با کیفیت ترین و معطر ترین برنج ها نیز که به شکل نامناسب و غیر حرفه ای پخته شوند دارای کیفیت لازم نخواهند بود. بنابراین با دریافت اطلاعات مربوط به کیفیت پخت این تولیدات می توان خریدی مناسب و رضایت بخش را تجربه کرد. کسانی که برنج پاکستانی را خرید کرده و از پخت آن رضایت داشته اند می توانند بهترین مبلغ آن در بازار محسوب شوند. بنابراین با پرسش از افرادی که یک بار اقدام به خرید کرده اند می توان اطلاعات مربوط به کیفیت آن را به دست آورد. 

انواع برنج پاکستانی در بازار ایران

انواع برنج پاکستانی در بازار ایراندر بازار ها و برنج فروشی های کشور انواعی از برنج های وارداتی مانند برنج پاکستانی به فروش می رسند که هر کدام نام و مارک خاص خود را دارند. از این رو برای آشنایی با نام ها و برند های معتبر این نوع برنج می توان از فروشندگان آن سوال نمود. در فروشگاه های اینترنتی نیز انواع برنج پاکستانی با نام های مشخص به فروش می رسند. بنابراین فروشگاه اینترنتی برنج شمال عرضه کننده انواع پاکستانی این محصولات نیز می باشند. فروش اقساطی برنج شمال و برنج پاکستانی در بازار ایران نوعی فروش است که برای کسانی که قادر به پرداخت نقدی هزینه این محصول نمی باشند روشی مقرون به صرفه محسوب می شود. از این رو می توان با جستجوی فروشگاه هایی که امکان فروش اقساطی را فراهم می سازند به خرید این نوع  از برنج اقدام نمود.

واردات برنج پاکستانی درجه یک به کشور

واردات برنج پاکستانی درجه یک به کشورعرضه و فروش برنج پاکستانی درجه یک از طریق شرکت های وارد کننده که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند صورت می گیرد. وارد کنندگان این محصول از طریق ارتباط با بازار های فروش آن در کشور پاکستان و از طریق دریافت اطلاعات مربوط به قیمت و دریافت پیش فاکتور به معامله و خرید و فروش انواع برنج پاکستانی می پردازند. مراکز فروش برنج اروگوئه که نوع وارداتی این محصول است عرضه کننده انواع برنج پاکستانی نیز می باشند. واردات برنج هر ساله در حجم مشخصی با توجه به تقاضای بازار داخلی از این کشور صورت می گیرد. قیمت مناسب و کیفیت مطلوب این برنج ها عاملی برای خرید آن از سوی افراد می باشد. شرکت های وارد کننده این محصول در واحد بازرگانی با شماره ثبت و نام یا برند مشخص به واردات برنج پرداخته و برای این منظور از سوی دولت باید مجوز های لازم را دریافت کرده باشند و فعالیت آنها قانونی باشد.

شرکت های صادر کننده برنج پاکستانی در کشور

شرکت های صادر کننده برنج پاکستانی در کشورپاکستان یکی از کشور های تولید کننده محصولات کشاورزی مختلف از جمله برنج است. این فعالیت به دلیل حاصلخیز بودن برخی مناطق این کشور و زمین های مناسب برای زراعت برنج در آن می باشد. شرکت های مختلفی در حال حاضر در امر صادرات این محصول مشغول به فعالیت می باشند که برخی به طور گسترده در این زمینه به تجارت می پردازند. برنج های پاکستانی هر ساله در حجم مشخص به فروشندگان آن سفارش داده شده و در کشور مقصد تحویل گرفته می شود. این محصول توسط برند ها و نام های زیادی به بازار عرضه می شود که هر کدام دارای مشتریان و خریداران خاص خود می باشد. این شرکت ها با شماره ثبت مخصوص و نام مشخص پس از اخذ مجوز های لازم و دریافت تاییدیه از سوی سازمان های گوناگون به فعالیت در این زمینه می پردازند. بنابراین این کار از سوی آنها باید قانونی بوده و پس از طی مراحل اداری صورت گیرد.

خرید اینترنتی برنج پاکستانی توچال

خرید اینترنتی برنج پاکستانی توچالبا جستجوی عبارت برنج پاکستانی توچال در موتور های جستجوی اینترنت می توان به خرید آنلاین این محصول اقدام کرد. سایت های اینترنتی معتبر زیادی امروه در وب فعالیت دارند که به فروش محصولات مختلف از جمله برنج می پردازند. از این رو این برند خاص برنج را می توان در دورترین نقاط کشور نیز خریداری نمود و درب منزل تحویل گرفت. در خرید های اینترنتی یک سری اطلاعات مختلف نیز در ارتباط با این محصول به کاربران سایت ارائه می شود که برخی از آنها عبارتند از:

 • اسامی برنج پاکستانی
 • برنج پاکستانی طبیعت
 • قیمت برنج پاکستانی آفتاب
 • قیمت برنج پاکستانی انبه
 • معرفی تولید کنندگان برتر این حوزه 
 • معرفی وارد کنندگان و صادر کنندگان برنج
 • ارائه آمار های مربوط به واردات انواع برنج پاکستانی 

خرید از سایت های معتبر یکی از بهترین روش هایی است که امروزه در سراسر جهان رواج و گسترش زیادی یافته است. این امر به دلیل مزایای موجود در خرید به این روش می باشد. کاهش سفر های درون شهری و کاهش ترافیک، امکان خرید در هر ساعت از شبانه روز و صرفه جویی در وقت و زمان مهمترین ویژگی های این روش خرید است که عده زیادی را به سمت خود جلب نموده است.

خریدار برنج پاکستانی توچال در رنگ های متفاوت

خریدار برنج پاکستانی توچال در رنگ های متفاوتبرنج یکی از غذا های اصلی ایرانیان است که معمولا به صورت روزانه به همراه خورشت یا حبوباتی نظیر عدس و لوبیا مصرف می شود. از این رو نیاز و تقاضای بازار برای این محصول زیاد است. خریداران برنج را می توان به دسته های مختلف و با نیاز های گوناگون تقسیم بندی کرد. این گروه ها را می توان در نمونه های زیر خلاصه نمود:

 • خانواده ها برای تامین روزانه که به خرید کیسه ای اقدام می کنند.
 • سازمان ها و اداره های دولتی و خصوصی که تهیه کننده غذای کارمندان خود به صورت شبانه روزی می باشند.
 • رستوران های تهیه کننده غذا در مکان های مختلف برای تامین غذای مشتریان
 • عمده فروشان و بنکداران
 • فروشگاه های عرضه کننده برنج 

همان طور که ملاحظه می شود طیف وسیعی با نیاز های گوناگون انواعی از برنج پاکستانی را تهیه و خریداری می نمایند. برنج پاکستانی توچال را در رنگ های متنوع می توان به واحد های فروش آن سفارش نمود و با قیمت مناسب آن را تهیه کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی برنج آراد
مدیریت فروش: آقای یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127282420
شماره موبایل: 09128459073
تلفن ثابت: 02128421103
آدرس کانال: @bazar_berenj
آدرس سایت: aradberenj.ir
پست الکترونیکی: info@aradberenj.ir
آدرس اینستاگرام: aradberenj.ir
بازار برنج هندی ایران مدیر فروش