برنج هندی
خانه / برنج پاکستانی / پخش برنج پاکستانی

پخش برنج پاکستانی

پخش برنج پاکستانی که از بهترین برنج های وارداتی از کشور پاکستان می باشد، به صورت عمده در سایت های فروش آنلاین این محصول و همچنین فروشگاه های معتبر در سطح شهر انجام می شود. برای خرید برنج حتما به کیفیت ها، قیمت و مارک ها توجه کنید.

پخش برنج پاکستانی

مرکز توزیع و پخش برنج پاکستانی

مرکز توزیع و پخش برنج پاکستانینحوه فروش برنج:

شاید شما هم هنگامی که آخرین پیمانه برنج را از ظرف نگهداری بیرون می کشید نگران این هستید که در خرید بعدی تان باید چه مارک و نوعی از برنج را تهیه کنید. یا این که بر حسب تجربه، مدام از یک نوع برنج می خرید و از صرافت تجربه نوع بهتر  آن افتاده اید. از آنجایی که برنج پای ثابت روزانه اغلب سفره هاست و در مهمانی ها، گاه معیار کدبانو بودن آشپز از قد کشیدن و دون بودن برنجش مشخص می شود پر واضح است که اهمیت بسیاری در پرداختن به انواع آن وجود دارد. دخل و خرج امروز به تشخیص برنج مرغوب پرداخته تا بعد از مطالعه این مطلب با چشم بازتری به خرید برنج بروید.

نمایندگی فروش برنج پاکستانی

نمایندگی فروش برنج پاکستانینمایندگی فروش برنج پاکستانی در تهران:

مشتریان برنج ممتاز خارجی می توانند محصولات خود را از مرکز پخش برج پاکستانی  خریداری نمایند.

برنج های وارداتی اغلب ارزان تر از نمونه های ایرانی هستند اما کیفیت آن ها از نمونه های ایرانی بخصوص برنج عطری شمال کمتر است. در هر صورت قیمت ارزان تر آن سبب شده است مصرف کنندگان به خرید آن تمایل داشته باشند.

لیست قیمت برنج پاکستانی

لیست قیمت برنج پاکستانی

قیمت برنج پاکستانی در زاهدان:
برای اطلاع از قیمت خرید انواع برنج پاکستانی زاهدان با ما ارتباط برقرار کنید تا اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.
اگر مایل به خرید این برنج به صورت عمده و خرده می باشید می توانید با ما همکاری نمایید . ما شرایطی را برای شما فراهم ساخته ایم تا برنجی مرغوب را برای خود تهیه نمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.
قیمت برنج پاکستانی نفیس:
برنج نفیسر یکی از برنج های پرمحصول است که توسط موسسه تحقیقات برنج مورد آزمایش و در اختیار کشاورزان گیلانی قرار گرفت این برنج حاصل تغییر ژنتیکی برنج های ایرانی است و به دلیل بازارپسندی مناسب این محصول مورد توجه قرار گرفته است هم اکنون به دلیل شرایط مناسب و سازگاری و زمین‌های استان مازندران در این استان نیز کاشته می‌شود.

انواع برنج خارجی در بازار ایران

انواع برنج خارجی در بازار ایران فروش عمده برنج خاطره:

قیمت روز برنج با توجه به ثابت نبودن قیمت ها، متغیر می باشد. اگر قصد خرید برنج را دارید به لیست برنج های خوشه طلا مراجعه کنید و برنج دلخواه خود را انتخاب کنید. یکی از مهم ترین موضوعاتی که در مبحث قیمت برنج باید به آن توجه کنید، زمان خرید برنج است. به بیان ساده تر اگر بخواهید یک برنج با کیفیت و با قیمت مناسب بخرید چه زمانی باید برای خرید اقدام کنید

زمان برداشت هر محصول بهترین فصل برای خرید آن است، زیرا در این فصل دسترسی به محصولات راحت تر بوده و به دلیل اینکه بعد از فصل برداشت محصول نیازمند شرایط ویزه ای جهت نگهداری است قیمت آن افزایش می یابد. بنابراین پیشنهاد می شود در فصل برداشت برنج، مقدار برنج مصرف سال خود را تهیه کنید.

واردکنندگان برنج پاکستانی باسماتی

واردکنندگان برنج پاکستانی باسماتی۶:برنج هندی و پاکستانی را مستقیم از وارد کننده خرید نمایید

مفتخریم با حضور بیش از ۳۵ ساله در عرصه های مختلف اقتصادی با همکاری و قرار گرفتن زیر مجموعه شرکت های معظم اقتصادی همچون هلدینگ ستاره بهار فعالیت نماییم.

خریدار برنج ایرانی  قابل فروش به دو صورت بسته بندی ۱۰ و ۵ کیلویی

:: برنج هندی ۱۱۲۱ آتشی :: که یکی از بهترین و مطرح ترین برنج های هندی که به بیش از ۱۸ کشور دنیا صادر میشود نیز در سبد کالای قابل فروش این مجموعه قراردارد . این برنج ۱۰۰% ۱۱۲۱ خالص میباشد .

برنج آجودان یکی دیگر از برنج های وارداتی میباشد که ۸۵% ۱۱۲۱ خالص میباشد .

فروش عمده برنج پاکستانی

فروش عمده برنج پاکستانیفروش عمده برنج پاکستانی مشهد :

اگر به دنبال بهترین برنج دانه بلند ۱۱۲۱ میگردید ما به شما برنج ۱۰۰% خالص آتشی را پیشنهاد میکنیم .

برنج ۱۱۲۱ آتشی دارای کیفیتی بی نظیر محصولی از بهترین مناطق شالیزار بوده که به بیش از ۱۸ کشور دنیا ماهیانه صادر میگردد . شاید به جرات بتوان گفت این برنج تنها برنجی است که کیفیت آن پس از ۸ سال تولید همچنان حفظ شده است و گاها با افزایش کیفیت نیز روبه رو بوده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی برنج آراد
مدیریت فروش: آقای یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127282420
شماره موبایل: 09128459073
تلفن ثابت: 02128421103
آدرس کانال: @bazar_berenj
آدرس سایت: aradberenj.ir
پست الکترونیکی: info@aradberenj.ir
آدرس اینستاگرام: aradberenj.ir

دیدگاهتان را بنویسید

بازار برنج هندی ایران مدیر فروش