برنج هندی
خانه / برنج تایلندی / نمایندگی پخش برنج هندی لوکس | بنکدار برنج تایلندی GTC

نمایندگی پخش برنج هندی لوکس | بنکدار برنج تایلندی GTC

نمایندگی پخش برنج هندی لوکس عرضه کننده این محصول در تناژ های مختلف و مقادیر کم و زیاد می باشد. بر این اساس از این مراکز می توان این برنج را تهیه نمود. برنج GTC تایلندی که به صورت دانه بلند در کشور تایلند تولید می شود، بنکدار مواد غذایی نمونه ای از برنج تایلندی دانه بلند را در برند GTC که نمونه ای مرغوب از برنج های خارجی است را با قیمت مناسب عرضه می کند. بنکدار برنج خارجی با در نظر گرفتن توجه خاص مشتریان به خرید برنج GTC تایلندی، این نمونه از برنج را در کیفیت درجه یک و تناژ بالا عرضه می کند. از آن جایی که برنج نوعی غلات پرخاصیت است افراد به طور روزانه آن را مصرف می کنند. کشور ایران نیز یکی از پر مصرف کننده ترین نوع از این غلات است. در این زمینه نمونه های مختلفی از برنج های خارجی در تنوع کیفیت برای مصزف کننده ها توسط بنکداران به فروش می رود. نمونه ای از برنج های وارداتی به کشور، برنج تایلندی مرغوب می باشد که یکی از معروف ترین نوع از برندهای این نوع محصول، برنج GTC تایلندی است. این نوع برنج توسط بنکداران و تجار از طریق بازرگانی ها به صورت عمده خرید و فروش می شود. از جمله کشورهایی که برنج به ایران صادر می کنند عبارتند از:

 • هند
 • پاکستان
 • تایلند
 • ترکیه
 • چین
 • پرتغال
 • امارات متحده عربی

نمایندگی پخش برنج هندی لوکس | بنکدار برنج تایلندی GTC

خرید برنج GTC تایلندی

برای تجربه اولین خرید خود از برنج تایلندی دانه بلند پیشنهاد می شود برنج GTC دانه بلند را انتخاب کنید. این نوع برنج در شرایط عالی در کشور تایلند تولید می شود. تقاضای زیاد مشتریان است که باعث شده برنج GTC تایلندی به صورت عمده به کشور وارد شود. همانگونه که می دانید یکی از بزرگ ترین صادر کننده های برنج به ایران، کشور تایلند است بنابراین می توانید در بنکداری ها نمونه های مختلفی از برند برنج تایلندی را مشاهده کنید.
البته علاوه بر برنج GTC تایلندی انواع برنج خارجی از کشورهای دیگر در این بنکداری ها وجود دارد. نمونه هایی از اسامی برنج پاکستانی خوب و برنج هندی عبارتند از:

 • برنج هندی محسن
 • برنج تایلندی افتخار
 • برنج هندی خوشبخت
 • برنج تایلندی هوم مالی
 • برنج پاکستانی کوهیار
 • برنج پاکستانی پامچال
 • برنج پاکستانی نام آور
 • برنج هندی لوکس
 • برنج هندی بهروز
 • برنج هندی احمد
 • برنج پاکستانی ثنا
 • برنج پاکستانی گلنوش
 • برنج پاکستانی نوبهار
 • برنج تایلندی حیات

خریداران برای پخت انواع غذا با استفاده از برنج می توانند برنج GTC تایلندی را با قیمت مناسبی خریداری کنند. خرید جزیی این نوع برنج نیز از فروشگاه ها امکان پذیر است.

لیست قیمت برنج تایلندی در بازار

در لیست قیمت هایی که برای برنج GTC تایلندی و دیگر برنج های خارجی تهیه شده است مشخصاتی همچون نوع برنج، قیمت برنج و شرکت تولید کننده آن درج شده است. همانگونه که می دانید سلایق افراد و همچنین توانایی مالی آن ها با یکدیگر متفاوت است که همین امر باعث می شود در بازار فروش انواع برنج، مشتریان متنوع ترین برنج ها را انتخاب کنند. برنج GTC تایلندی علاوه بر بنکداری ها، در مکان های دیگری همچون فروشگاه ها و نمایندگی های عرضه برنج خارجی قابل خریداری می باشد. فروش این نوع برنج با تخفیف ویژه ای همراه است. البته اگر خرید عمده را مد نظر داشته باشید.

مرکز خرید انواع برنج تایلندی وارداتی

عرضه کننده ها و مراکز خرید انواع برنج تایلندی وارداتی بهترین نمونه های برنج تولید شده در کشور تایلند را عرضه می کنند. نمونه ای از این برنج ها، برنج GTC تایلندی می باشد. برنج GTC تایلندی نوعی برنج دانه بلند می باشد که پس از پخت طعم بی نظیری خواهد داشت. این نوع برنج تایلندی در مرکز خرید آن، با نرخ مناسبی به فروش می رود. عمده خریداران برنج GTC تایلندی به دلیل قیمت مناسب و کیفیت خوبی که این برنج دارد آن را انتخاب می کنند. در مرکز خرید انواع برنج وارداتی نمونه های مختلفی از برنج های تولید شده در خارج از کشور در حجم بالا به فروش می رود. شرکت های بازرگانی برنج هندی با وارد کردن این نوع برنج بخشی از نیاز بالای کشور به این کالا را فراهم می سازند.

نمایندگی پخش برنج هندی لوکس

نمایندگی پخش برنج هندی لوکسبرنج هندی لوکس از طریق نمایندگی های پخش به بازار عرضه می شود. نمایندگی برنج طبیعت در شیراز، دفتر مرکزی برنج خاطره، شرکت برنج محسن در تهران، و عمده فروشی برنج خاطره در اصفهان نیز از جمله مراکز خرید و فروش این محصول محسوب می شوند. خرید از این مراکز امکان خرید مستقیم و بدون واسطه را فراهم ساخته و خریدی خوب و مقرون به صرفه را موجب خواهد شد. از این رو این مراکز همچنین اطلاعات مربوط به قیمت برنج پاکستانی ارمغان، برنج محسن پاکستانی و همچنین مراکز فروش برنج پاکستانی در مشهد را به اطلاع مشتریان و خریداران می رسانند. با شناسایی این مراکز فروش می توان خرید در مقدار و حجم مناسب را تجربه نمود.

بازرگانی فروش برنج هندی لوکس

بازرگانی فروش برنج هندی لوکساز آنجا که برنج هندی لوکس نوعی برنج وارداتی از کشور هندوستان می باشد، بنابراین واردات آن توسط شرکت های بازرگانی و تجار و بازرگانانی صورت می گیرد که در این کار فعالیت دارند. این واحد های تجاری از طریق ارتباط با بازار برنج در هند به خرید این محصول با قیمت توافقی می پردازند. از این رو پس از مشاهده پیش فاکتور و توافق بر سر قیمت مقدار مورد نظر را سفارش داده و در داخل تحویل می گیرند. اخذ مجوز های گمرکی و عبور از گمرک مرحله ای مهم در این مسیر است که با طی نمودن آن دسترسی و فروش این نوع برنج در نقاط مختلف کشور صورت می گیرد. در صورت نیاز به شناسایی واحد های بازرگانی و فروش برنج در سراسر کشور می توان از طریق سایت های اینترنتی برخی اطلاعات مربوط به آنها را به دست آورد.

پخش عمده برنج هندی لوکس در کشور

پخش عمده برنج هندی لوکس در کشوربرنج هندی لوکس در کشور از طریق مراکز پخش عمده به سراسر کشور و فروشگاه های عرضه برنج توزیع می شود. پخش عمده از طریق عمده فروشان فعال در این حرفه صورت می گیرد که فعالیت کاملا تخصصی است و به صورت محدود به فروش و عرضه یک نوع محصول پرداخته می شود. عمده فروشان معمولا خود تولید کننده نیستند و فقط با آنها ارتباط دارند. این گروه از افراد در واقع واسط بین تولید کننده  و تامین کننده این محصول بوده و زمینه پخش و توزیع آن را فراهم می سازند. عمده فروشان در بازار شناخته شده هستند و فعالیت آنها معمولا به صورت تخصصی انجام می شود. این گروه های تجاری معمولا در هر شهری در خیابانی از آن متمرکز شده اند که سایر خرده فروشان برای تامین کالای خود به آنها مراجعه می کنند. از این رو پخش عمده با حوزه فعالیت مختص خود برای تمامی کالا ها به کار می رود که برنج نیز یکی از اقلام مهم است که از این طریق به فروش می رسد.

فروش برنج هندی لوکس زیر قیمت بازار

فروش برنج هندی لوکس زیر قیمت بازاربرنج هندی لوکس زیر قیمت بازار توسط برنج فروشی ها صورت می گیرد. در صورت خرید با حجم زیاد یا خرید عمده می توان این برنج را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کرد. برنج هندی لوکس در کیسه هایی با اوزان مختلف عرضه می شود که هر کدام دارای مشتریان خاص خود است. از این رو هر کدام از گروه های خریداران مختلف بنا به میزان نیاز خود به این غله پر مصرف آن را تهیه می کنند. فروش این برنج به صورت اینترنتی نیز صورت می گیرد که از طریق سایت های فروش نیز امکان خرید از هر نقطه و مکانی به خوبی فراهم است. در صورت در اختیار داشتن امکان مراجعه حضوری می توان به صورت مستقیم اقدام به خرید این محصول به ویژه در تناژ های بالا نمود. در این صورت می توان با فروشندگان در مورد قیمت به توافق رسید و حجم قابل توجهی از این برنج را مورد خریداری قرار داد.

تهیه برنج در بسته های متفاوت

تهیه برنج در بسته های متفاوتیکی از مزایای انواع برنج این است که در بسته بندی های متفاوتی تهیه شده و روانه بازار های فروش می شود. کیسه های ده کیلویی، بیست کیلویی و بیشتر از جمله برخی از انواع این بسته بندی می باشند که افراد برای تهیه نیاز سالیانه خود به خرید آن اقدام می کنند. برنج های موجود در بازار به دو گروه برنج خارجی و داخلی تقسیم بندی می شوند که هر کدام مشخصات خاص خود را داشته و بنابراین خریداران بنا به ذائقه و البته توان مالی خود اقدام به خرید آن در حجم مورد نیاز می نمایند. بسته بندی مناسب یکی از راهکار های فروش موفق است که می تواند در افزایش میزان فروش نقش مهمی ایفا نماید. از این رو تولید کنندگان این عرصه با بسته بندی مناسب و مطابق سلیقه و نیاز روز افراد می توانند میزان فروش خود را افزایش دهند. مهمترین مزیت بسته بندی این است که اطلاعات مربوط به محصول مانند نام، وزن و نام شرکت تولید کننده بر روی آن بسته بندی آن که عمدتا کیسه ای است درج می شود. شماره تماس شرکت و راه های ارتباطی با شرکت تولید کننده و صادر کننده نیز از جمله دیگر اطلاعات مندرج بر روی این کیسه هاست که می تواند در مواقع لزوم مورد مراجعه قرار گیرد.

فروش معطر ترین برنج هندی

فروش معطر ترین برنج هندیمعطر ترین برنج هندی در برنج فروشی های موجود در بازار به مشتریان عرضه می شود. این برنج ها با نام و برند های مختلفی تولید می شوند که هر کدام مختصات خاص خود را داشته و توسط شرکت های به نام فروش آنها صورت می گیرد. عمده ترین روش های فروش این محصول عبارت است از:

 • فروش اینترنتی و آنلاین از طریق وب سایت های فروشگاهی مجاز و معتبر
 • فروش از طریق نمایندگی ها و دفاتر فروش در سراسر کشور 
 • فروش از طریق برنج فروشی ها
 • فروش از طریق عمده فروشان و بنکداران برنج

انواع این برنج را می توان در مراکز فروش به شیوه های ذکر شده تهیه نمود. فروش این محصول به صورت ویژه و حراچی نیز صورت می گیرد که با ارائه تخفیف های قابل توجه از سوی فروشندگان همراه است. ویژگی برنج های هندی که شامل دوام و ماندگاری قابل توجه آنها و پخت آسانشان می باشد موجب فروش حجم قابل توجهی را در فروشگاه های برنج تشکیل می دهد. 

خرید فله ای برنج هندی

خرید فله ای برنج هندییکی از راه های تهیه ارزان قیمت انواع برنج هندی مرغوب، خرید فله ای آن است. این نوع خرید به دلیل کاهش و حذف هزینه های بسته بندی نوعی خرید ارزان محسوب می شود. بسیاری از افراد این نوع خرید را به خرید بسته بندی شده ترجیح می دهند. مهمترین دلیل همان قیمت ارزان می باشد که در مقابل جنس بسته بندی شده با تفاوت قیمت عرضه می شود. از این رو کسانی که تمایل به خرید فله ای برنج دارند می توانند این نوع محصول را تهیه نموده و از پرداخت هزینه های اضافی اجتناب نمایند. خرید فله ای برای بسیاری از کالا های دیگر نیز به کار می رود و از این رو به دلیل مزایایی که دارد توسط بسیاری از افراد به کار گرفته می شود. از آن جا که برنج محصولی خشک است خرید فله ای آن از لحاظ بهداشتی مشکلی پیش نمی آورد و سلامت افراد را به خطر نمی اندازد.

عرضه بدون واسطه برنج هندی در کشور

عرضه بدون واسطه برنج هندی در کشورخرید و عرضه بدون واسطه برنج هندی در کشور به شیوه های مختلفی صورت می گیرد. این شیوه عرضه به دلیل حذف واسطه ها با خریدی ارزان تر همراه خواهد بود. فروشندگان مختلف ممکن است از این روش برای عرضه و فروش بیشتر محصولات خود استفاده نمایند. بنابراین از طریق شناسایی مراکزی که این محصول را به فروش می رسانند می توان اقدام به خریدی مقرون به صرفه و اقتصادی نمود. برنج هندی یکی از انواع برنج های وارداتی به کشور محسوب می شود که در برنج فروشی ها برند های مختلف آن به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسد. عرضه بدون واسطه امروزه برای بسیاری از کالا ها به کار می رود که برنج نیز شامل آن می شود. خریداران برنج می توانند با تماس با این مراکز امکان خریدی بدون واسطه را برای خود رقم بزنند.

شرکت های توزیع کننده برنج هندی

شرکت های توزیع کننده برنج هندیتوزیع و پخش انواع برنج هندی توسط شرکت های پخش کننده صورت می گیرد. از این رو این شرکت ها با عمده فروشان برنج در بازار در ارتباط هستند و ممکن است خود عمده فروش باشند. مهمترین مشخصه شرکت های توزیع کننده این است که با حجم قابل توجهی از یک کالا مانند برنج سر و  کار دارند از این رو به کمک سیستم های حمل و نقل مختلف زمینه ارسال و توزیع آن را به دور ترین نقاط ممکن در کشور فراهم می سازند. توزیع و پخش توسط این شرکت ها به شیوه های زیر انجام می شود:

 • توزیع و پخش عمده 
 • توزیع اینترنتی و آنلاین
 • توزیع انحصاری
 • توزیع و پخش تعاونی 
 • توزیع مستقل
 • توزیع و فروش ویژه

این روش ها توسط شرکت های مختلف به مرحله اجرا می رسد. از این رو هر واحد پخش و توزیع بنا به امکاناتی که در اختیار دارد به این کار مبادرت می ورزد. شرکت های فوق لازم است برای فعالیت های تجاری خود دارای مجوز های لازم از سوی سازمان ها و ادارات مربوطه باشند و به طور کلی فعالیت آنها مجاز باشد. از این رو فعالیت آنها قانونی بوده و به پخش و توزیع برنج با کیفیت می پردازند.

خریداران برنج هندی

خریداران برنج هندیاز آن جا که برنج غذای اصلی ایرانیان را تشکیل می دهد بنابراین خریداران آن را نیز گروه های مختلفی از افراد تشکیل می دهند. این دانه های سفید رنگ سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مفید برای بدن می باشند که به صورت روزانه تامین کننده نیاز های اساسی تغذیه ای انسان هستند. از این رو تولید و کاشت برنج در نقاط مختلف دنیا امروزه به یکی از مشاغل مهم در بخش کشاورزی تبدیل شده است. در بازار ایران انواعی از برنج های ایرانی و خارجی به فروش می رسد. برنج هندی نوعی از این برنج های وارداتی است که با نام های متفاوتی وارد کشور شده و خریداران خاص خود را دارد. نکته قابل توجه میزان خرید متفاوت توسط بخش های مختلف است که هر قسمت بنا به نیازی که به آن دارد به خرید آن مبادرت می ورزد. هر کدام از خریداران این محصول بنا به نیاز خود با حجم ها و مقادیر متفاوتی از این برنج سر و کار دارند. مثلا برخی شرکت ها و سازمان های اداری که مسئول تهیه غذا برای کارمندان خود نیز می باشند به خرید عمده اقدام می کنند. در مقابل خانواده ها دارای کمترین میزان خرید و آن هم به شکل کیسه ای می باشند که بنا به تعداد افراد خانواده و میزان مصرف روزانه صورت می گیرد.

تولید برنج هندی در اندازه های مختلف

تولید برنج هندی در اندازه های مختلفمضرات برنج محسن، برنج محسن خوبه؟ دفتر فروش برنج خاطره و اطلاعاتی از این قبیل سوالاتی هستند که در ارتباط با انواع برنج های خارجی موجود در بازار ممکن است توسط افراد سوال شود و مورد تحقیق قرار گیرد. برنج هندی یکی از برنج هایی است که در دانه بندی های متفاوت از نوع دانه بلند تولید شده و شاید مهمترین دلایل خریداران برای خرید این برنج همین شکل مناسب و خوب آن باشد. تولید برنج هندی هر ساله به این اشکال تامین کننده نیاز داخلی کشور هندوستان به این محصول و همچنین صادرات آن به بازار های جهانی باشد. از این رو این کشور در فهرست ده تولید کننده برتر تولید برنج در جهان قرار دارد. تولیدات کشاورزان هندی به سراسر جهان ارسال شده و خرید آن هر ساله با قیمت صادراتی و متناسب با نرخ ارز در مناطق مختلف صورت می گیرد.

پرفروش ترین برنج های هندی در کشور

پرفروش ترین برنج های هندی در کشورهر کدام از انواع برنج هندی دارای نام و مارک مشخص است که پر فروش ترین آنها را می توان با جستجو در بازار مشاهده نمود و در صورت نیاز خریداری کرد. فروشگاه اینترنتی برنج هندی ارائه دهنده اطلاعات مختلفی در مورداین محصول و مارک های متنوع آن می باشد. این وب سایت ها همچنین دارای لینک هایی حاوی اطلاعات زیر می باشند:

 • مراکز فروش عمده برنج هندی طبیعت
 • مرکز خرید برنج هندی 
 • فروش برنج هندی در بندرعباس
 • قیمت انواع برنج پاکستانی و هندی
 • بهترین برنج خارجی کدام است
 • قیمت برنج گلنوش
 • سایت های خرید اینترنتی برنج خاطره

پرفروش ترین این محصولات در بازار از لحاظ کیفیت در سطح درجه یک و مرغوبی قرار دارند و در عین حال قیمت مناسبی نیز دارند. از این رو بهترین گزینه برای خانواده هایی می باشد که به دنبال برنج قیمت مناسب و در عین حال با کیفیت هستند. همه ساله بخش قابل توجهی از این نوع برنج از هند وارد ایران شده و در بازار توزیع و به فروش می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی برنج آراد
مدیریت فروش: آقای یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127282420
شماره موبایل: 09128459073
تلفن ثابت: 02128421103
آدرس کانال: @bazar_berenj
آدرس سایت: aradberenj.ir
پست الکترونیکی: info@aradberenj.ir
آدرس اینستاگرام: aradberenj.ir

مطلب پیشنهادی

برنج خوشبخت هندی

خریدار برنج هندی خوشبخت

برنج خوشبخت هندی از دیگر نمونه های درجه یک برنج تولید شده در کشور هند …

بازار برنج هندی ایران مدیر فروش