برنج هندی
خانه / برنج تایلندی / نمايندگی برنج تايلندی در ایران

نمايندگی برنج تايلندی در ایران

یکی از انواع مختلف برنج موجود در بازار ایران، برنج تایلندی است. این برنج در اوج گرانی بازار وارد کشور شد که توانست تا اندازه ای نرخ را پایین بیاورد. نمايندگی برنج تايلندی در ایران، در کنار تهران در مراکز شهرهای بزرگ هم وجود دارد که از آن‌جا به سایر شهرها پخش می‌شود. برنج، غذای روزانه‌ی مردم است و مصرف بالایی دارد. نیمی از مردم جهان نیز به این ماده‌ی غذایی پر سود وابسته هستند. شاید ندانید که این ماده غذایی که روزانه مهمان سفره‌های ما است، دارای چه مزایایی می‌باشد. در زیر به چند نکته از سود سرشار برنج اشاره می‌شود: 

  • تنظیم و بهبود اجابت مزاج 
  • تثبت کردن سطح قند خون 
  • دارای ویتامین‌های مختلف از جمله بی یک 
  • افزایش متابولیسم
  • کند کردن فرایند پیری
  • کمک به کاهش وزن 
  • محافظت از بدن در برابر بیماری‌های سرطانی و قلبی 
  • بهبود سیستم ایمنی بدن 
  • عاری از کلسترول 
  • محافظ پوست بدن انسان 

ایران در کنار این که بهترین محصول شالیزارها را دارد؛ ولی با همه اینها به علت بالا بودن مصرف برنج، قادر به پوشش کامل بازار را ندارد. برای همین وارد کردن این ماده غذایی در اولویت وارد کنندگان است. سالیانه صدها تن برنج از کشورهای گوناگون از جمله هند و پاکستان وارد ایران می‌شود که برنج تایلندی هم به فهرست برنج‌های وارداتی افزوده شده است. 

نمايندگی برنج تايلندی در ایران

نمایندگی انواع برنج تایلندی در ایران

نمایندگی انواع برنج تایلندی در ایرانبرنج تایلندی با نام‌های مختلفی وارد کشور شده است. نمایندگی انواع برنج تایلندی در ایران، عموماً در تهران می‌باشد؛ اما دسترسی به این نوع برنج در همه ایران امکان پذیر است و شهروندان می‌توانند آن را از فروشگاه‌های مواد غذایی تهیه کنند. یکی از این انواع برند برنج، هومالی است. فروش برنج تایلندی هومالی در سراسر ایران انجام می‌شود. خرید برنج تایلندی هومالی نیز از فروشگاه‌های مختلف میسر می‌باشد. خریداران این ماده غذایی از کیفیت برنج هومالی راضی هستند. 

توزیع و پخش برنج تایلندی در بازار

توزیع و پخش برنج تایلندی در بازارتوزیع و پخش برنج تایلندی در بازار در کنار برنج‌های هندی و پاکستانی، صورت می‌گیرد. این برنج توانسته جایی در سفره ایرانی‌ها باز کند. انواع برنج تایلندی هم اکنون در بازار وجود دارد که از سوی فروشگاه‌های بزرگ و کوچک در دسترس مصرف کنندگان قرار می‌گیرد. توزیع و پخش برنج تایلندی در بازار، سبب شد تا قیمت برنج تا اندازه‌ای تعدیل یابد. 

فروش عمده و مستقیم برنج تایلندی

فروش عمده و مستقیم برنج تایلندیفروش عمده و مستقیم برنج تایلندی اکنون در بیشتر مراکز استان‌ها انجام می‌شود. این برنج در نخست از سوی وارد کنندگان به خریداران عمده به فروش می‌رسد و سپس در بازار در بسته‌بندی‌های مختلف در اختیار مردم قرار می‌گیرد. همچنین فروش عمده و مستقیم برنج تایلندی از اینترنت هم میسر می‌باشد. با نگاهی گذرا و جستجوی این نوع مواد غذایی، به آسانی نمایندگی برنج تایلندی در استانی که مقیم هستید را پیدا می‌نمایید. 

عمده فروشی برنج تایلندی مرغوب

عمده فروشی برنج تایلندی مرغوبمرغوبیت برنج در کنار قیمت فروش آن، همواره یکی از دغدغه‌های خریداران ایرانی بوده است. برای همین برنج تایلندی نیز با کیفیت‌های گوناگونی وارد می‌شود. عمده فروشی برنج تایلندی مرغوب هم در کشور صورت می‌پذیرد. نمایندگی‌های فروش بسیاری از برنج تایلندی در سراسر ایران وجود دارد که می‌توان با مراجعه به آنان، مرغوب‌ترین برنج تایلندی را تهیه کرد. 

قیمت عمده برنج تایلندی

قیمت عمده برنج تایلندی با نگاهی سرسری به قیمت برنج طبیعت، قیمت برنج مژده، قیمت برنج کامفیروزی، قیمت برنج محسن، قیمت برنج هایلی که از جمله برندهای نام آشنا هستند، پی به این می‌بریم که قیمت برنج تایلندی به صرفه‌تر است. قیمت عمده برنج تایلندی را می‌توان از نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های آنلاین بدست آورد. به دلیل نوسانات ارزی قیمت عمده این برنج نرخ ثابتی ندارد اصولاً باید حضوری یا تلفنی از قیمت آن جویا شد. بهرحال خرید عمده‌ی برنج برای فروشندگان بزرگ، به صرفه‌تر است. 

مرکز خرید برنج تایلندی

مرکز خرید برنج تایلندیبا جستجو در اینترنت به راحتی می‌توانیم مرکز خرید برنج تایلندی را پیدا کنیم. این برنج هم اکنون در بازار هم وجود دارد و خریداران این ماده غذایی با نگاهی به فروشگاه‌های آنلاین از قیمت و کیفیت این نوع برنج با خبر خواهند شد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی برنج آراد
مدیریت فروش: آقای یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127282420
شماره موبایل: 09128459073
تلفن ثابت: 02128421103
آدرس کانال: @bazar_berenj
آدرس سایت: aradberenj.ir
پست الکترونیکی: info@aradberenj.ir
آدرس اینستاگرام: aradberenj.ir

دیدگاهتان را بنویسید

بازار برنج هندی ایران مدیر فروش