برنج هندی
خانه / برنج هندی / تجارت برنج هندی جشنواره

تجارت برنج هندی جشنواره

برنج قوت غالب ایرانیان است و هر خانواده ای به طور میانگین در هفته چندین مرتبه از برنج استفاده میکند . قیمت انواع برنج ایرانی ایرانی و خارجی با یکدیگر تفاوت چشم گیری دارد زیرا برنج ایرانی عطر و طعم و پخت بی نظیری دارد و بالطبع قیمت آن نیز بیشتر است . برنج ایرانی توانسته است سهم بزرگی از اقتصاد را به خود اختصاص دهد معمولا در همه ی دنیا ایران را با برنج و زعفران و پسته ی آن میشناسند و مرغوبترین برنج ها در شالیزارهای شمال کشور کاشته می شوند. اما همه ی ایرانیان نمی توانند از آن استفاده کنند شاید دلیل بیشتر آنها قیمت بیشتر آن نسبت به قیمت برنج هندی خوشپخت باشد.با جرات می توان از برنج جشنواره هندی به عنوان یک برند مرغوب برنج وارداتی نام برد . خرید برنج ایرانی نسبت به برنج هندی کمتر است. 

از انواع برنج می توان به دانه بلند و دانه متوسط و دانه کوتاه و برنج نیمه دانه اشاره کرد

تجارت برنج هندی جشنواره

قیمت انواع برنج ایرانی و خارجی

قیمت انواع برنج ایرانی و خارجی

برنج ایرانی انواع مختلفی دارد که از انواع آن میتوان به برنج هاشمی و طارم و شمشیری و برند های فامیلا و خشکپاک و گلستان و مهماندوست اشاره کرد.

اغلب ایرانی ها در مهمانی هایشان از برنج هندی استفاده میکنند زیرا قد می کشد و پخت خوبی نیز دارد. برای اطلاع از قیمت روز برنج هندی می توان از سایت های پخش عمده ی مواد غذایی اطلاعات کسب کرد البته ممکن است هر سایتی بسته به تعداد کاربران و مشتریان قیمت متفاوتی با دیگر سایت ها داشته باشد.

علاوه بر برنج های ایرانی و هندی از برنج پاکستانی و تایلندی نیز در بازار عرضه می شود ولی کیفیت آنها به پای برنج ایرانی و هندی نمیرسد و خانوارهای کمی از آان استفاده میکنند.

پخش برنج هندی ارزان قیمت

پخش برنج هندی ارزان قیمت

معمولا برنج های هندی در کیسه های ده کیلویی عرضه می شود و قیمت  برنج هندی ۱۱۲۱معمولا بین هشتاد تا نود هزار تومان است و قیمت برنج خاطره  ۹۷نسبت به سایر برنج های هندی بیشتر است . برنج خاطره هندی کیسه ای نود هزار تومان در بازارهای تهران به فروش می رسد زیرا بهترین برنج هندی خوشپخت وارداتی است.

اگر بخواهیم برنج ارزان قیمت را معرفی کنیم به ناچار باید برنج تایلندی انتخاب شود زیرا خرید آن کم است برنج تایلندی GTC نوعی برنج وارداتی است که از کشور تایلند وارد می شود. نام تایلند در بین کشورهای تولید کننده برنج قرار دارد. به همین دلیل برنج تولیدی آن به سراسر جهان ارسال می شود. 

لیست قیمت برنج جشنواره

لیست قیمت برنج جشنواره

قیمت برنج جشنواره از هفتاد هزار تومان تا هشتاد هزارتومان در نوسان است . بیشتر سایت های اینترنتی موجودی این نوع برنج را خالی میزنند و این امر یا به سبب تقاضای زیاد یا عدم کیفیت و عرضه ی کم آن است.

بهترین برند عرضه کننده برنج هندی

بهترین برند عرضه کننده برنج هندی

بهترین برنج هندی برنج gtcهندی و برنج خاطره و برنج محسن و برنج هایلی و برنج آوازه است . این برند ها از محبوبیت بیشتری نسبت به انواع دیگر برنج ها برخوردارند و خرید و فروش برنج هندی در همین برند ها بیشتر صورت میگیرد.

 خرید اینترنتی انواع برنج تایلندی GTC به عنوان یکی از برنج های خارجی می توان در کمترین زمان ممکن انجام شود. تجارت و خرید اینترنتی امروزه در سراسر جهان رایج شده و یکی از روش های خرید انواع کالا می باشد. 

عمده فروشی برنج جشنواره هندی

عمده فروشی برنج جشنواره هندی

به دلیل عمده فروشی  برنج جشنواره هندی می توان از بازار شهرهای مختلف کشور بهره گرفت. زیرا این محصول از تقاضای خوبی برخوردار بوده و افراد زیادی به آنها توجه دارند. و دلیل بسیاری از  آنها قیمت مناسب این نوع از برنج های وارداتی است.برای سفارش برنج هندی به تعداد زیاد و عمده می توان از طریق سایت های اینترنتی اقدام کرد علاوه بر خرید عمده سهولت در خرید نیز از مزایای خرید اینترنتی است زیرا فروشگاه های مواد غذایی با ثبت سفارش مشتری متعهد می شوند آن را به آدرس مشتری ارسال کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی برنج آراد
مدیریت فروش: آقای یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127282420
شماره موبایل: 09128459073
تلفن ثابت: 02128421103
آدرس کانال: @bazar_berenj
آدرس سایت: aradberenj.ir
پست الکترونیکی: info@aradberenj.ir
آدرس اینستاگرام: aradberenj.ir

مطلب پیشنهادی

فروش برنج هندی خاطره

فروش آنلاین برنج هندی خاطره

فروش برنج هندی خاطره به صورت آنلاین در شبکه‌های مجازی و سایت های خرید و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار برنج هندی ایران مدیر فروش